Labdien, god. uzņēmēj,

ar prieku paziņojam, ka ir atvērta pieteikšanās dalībai konkursā “Latvijas labākais tirgotājs 2021”, ko ilggadēji rīko Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienība (LPS).

Konkursa mērķis ir veicināt pircēju un apmeklētāju apkalpošanas standartu un kultūras uzlabošanu uzņēmumā, vienlaikus paaugstinot tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu nozares uzņēmēju piedāvātā servisa kvalitāti, – motivējot apkalpojošā personāla individuālo ieguldījumu.

Katru gadu ir virkne pašvaldības, kas aktīvi iesaistās konkursa organizēšanā savā rajonā un finansiāli atbalsta savējos (sedzot dalības maksu) konkursā vai arī finansiāli atbalsta ekspertu komisijas darbu sava rajona uzņēmumu izvērtēšanā. Aicinām arī Jūs pārņemt šo pozitīvo praksi, kas ļauj labākajiem reģiona uzņēmumiem pieradīt sevi valsts līmeņa konkursā.

Papildus informācija LTA mājas lapā www.lta.lv vai pa tālruni 67297372.

Aicinām Jūs pieteikt dalību konkursā!

Lai piedalītos, Jums jāaizpilda dalībnieka anketa un jāveic dalības maksa. Anketu var iesniegt klātienē Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) birojā, sūtot pa pastu uz adresi Bruņinieku iela 12-9, Rīga, LV – 1001, vai iesniedzot elektroniski, sūtot uz e-pastu info@lta.lv.

Papildus elektroniskā formātā jāiesniedz Jūsu uzņēmuma logo, publicitātes foto un cita aktuāla informācija, ko paredzēts izvietot žurnālā “Latvijas Tirgotājs”, asociācijas un sadarbības partneru mājaslapās, sociālo tīklu kontos un masu medijos.

Konkursa uzvarētājiem, izvirzītajās kategorijās, tiek pasniegtas gada balvas, uzvarētāju, laureātu, dalībnieku goda raksti un labākā tirgotāja uzlīmes.

Svinīga balvu un goda rakstu pasniegšana norisināsies 2022. gada jūnijā.

Aicinām iepazīties ar konkursa “Latvijas labākais tirgotājs 2021” nolikumu un dalības anketu iesniegt līdz 1. Martam. Plašāku informāciju par dalību konkursā varat saņemt zvanot pa tālruni 67297372, vai rakstot uz e-pastu info@lta.lv.

Uz drīzu tikšanos!