Jau rīt, 30. maijā, Rīgā  t/c “Akropole” Apollo Kino Star Lounge plkst. 15:00 norisināsies pasākums, kura laikā tiks sveikti “Latvijas labākais tirgotājs 2023” laureāti.

 Konkursa “Latvijas Labākais Tirgotājs” mērķis ir veicināt pircēju un apmeklētāju apkalpošanas standartu un kultūras uzlabošanu uzņēmumā, vienlaikus paaugstinot tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu nozares uzņēmēju piedāvātā servisa kvalitāti, motivējot personāla individuālo ieguldījumu. Šogad tika izvērtēti un cīņā par finālu iesaistījās vairāk kā 600 dažādu objektu no visiem Latvijas novadiem. Fināla balsojumam tika izvirzīts 37 kandidāti. Visus pretendentus vērtēja ekspertu komisija, kuras locekļi pēc anonīmā klienta principa, apsekoja šos objektus. Īpaši aktīvas šogad bijušas Ventspils, Bauskas, Augšdaugavas un Jēkabpils pašvaldības.

Pasākums “Latvijas Labākais tirgotājs” norisinās jau kopš 1995.gada un ir kļuvis par stabilu tradīciju un kvalitātes kritēriju šajā nozarē. Tas ir nekomerciāls un atklāts, kur var piedalīties jebkurš Latvijas uzņēmums, kas darbojas nozarē. “Latvijas labākais tirgotājs” pastāvēšanas laikā konkursa finālā atzinību izpelnījušies vairāk kā 1491 dažādi tirdzniecības nozares objekti. To rīko sabiedriskas organizācijas – Latvijas Tirgotāju asociācija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību.

Klātesošos sagaida dažādi pārsteigumi (no “British American Tobacco”, “Master Foto,” “Lidl Arena,” “Dr. Otker Baltic”,”Orkla Latvija”, “Red bull”, “Mangu Mangas / svētku garša” un “Sindija Spa”), muzikālais noformējums, kā arī vairāki īpašie viesi, kuru starpā būs manāma arī Latvijā pazīstamā “Influencere” Yanai Bruk.

Papildus informācija:

Henriks Danusēvičs,                                                       

LTA prezidents

Tel. 29548484

e-pasts: hd@trade.lv

Lāsma Reine

Comments are closed.