LTA šodien ir vienīgā, kura izprot pilnībā visas mūsu valsts tirgotāju problēmas un ar tās enerģisko prezidentu H.Danusēviča kungu priekšgalā padome ir saistīta ar visām valsts institūcijām. LTA ar saviem lēmumiem regulāri un neatlaidīgi risina, lai tiktu respektēti visi valsts tirgotāji likumdevēja un izpildvaras līmenī. Maldinošs ir uzskats, ka tirgotāju problēmas risina LTRK. Tā drīzāk ir imitācija, kura par maksu sniedz pakalpojumus saviem biedriem, bet neatrisina to problēmas. Uzskatu, ka visiem tirgotājiem tuvākais jautājumu risinājumu ceļš ir LTA.

Apgāde, SIA

Esot šajā apvienībā, kopā varam cīnīties ar valsts un pašvaldību institūciju ierēdņu nepamatoti pieņemtiem aizliegumiem un ierobežojumiem kādam konkrētam uzņēmējam, uzņēmēju grupai vai nozarei kopumā. Jo vairāk biedru apvienībā, jo lielāks tās svars un ietekme. Kopīgi var efektīvāk risināt tirdzniecības attīstības jautājumus. Apvienība kopumā veicina tirdzniecības nozares attīstību Eiropā pieņemto standartu līmenī. LTA kļuvusi par vienu no ietekmīgākajām profesionālajām nevalstiskajām apvienībām. LTA biedriem pieejamas kvalitatīvas juridiskas konsultācijas

ARN, SIA

Svarīgu lēmumu apspriešana un risināšana valdības līmenī; Tikšanās ar ministriju pārstāvjiem; Komunikācija ar Latvijas tirgotājiem; Jaunākā informācija par norisēm visā tirdzniecības jomā; Aktivitātes, kas notiek LTA (konkursi, kasieru čempionāts utt.)

Grāmatu nams “Valters un Rapa”, SIA

Iespēja iegūt informāciju, ietekmēt un piedalīties procesos un likumu tapšanā, aizstāvēties pret nepamatotiem sodiem, personīgais kontakts un pazīšanās ar citiem tirgotājiem.

Bravo, SIA

LTA biedram jābūt tāpēc, ka ir ļoti laba sajūta, ka tu neesi viens un ir kam lūgt palīdzību un padomus.

Dekna, IK

Attiecībā par Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidentu Henriku Danusēviču gribas teikt – viņš ir mūsu, tirdzniecības nozarē strādājošo, “ministrs”. Ņemot vērā to darbinieku skaita, kas strādā nozarē un apgrozījumu, ko dod tirdzniecība, un kopumā tās nozīmīgumu tautsaimniecībā, Latvijā būtu vajadzīga Tirdzniecības ministrija, kā tas savulaik ir bijis. Bet Henriks Danusēvičs ar savu komandu ir vienīgais, kas nozares interesēs seko likumdošanai un veic darbu, kas būtu samērojams ar tirdzniecības ministrijas veselas struktūras veikumu. Tirgotāju asociācijā iestājāmies 1991.gadā un visu šo laiku esam novērtējuši ieguvumus un atbalstu, ko sniedz asociācija.

Jānis Drulle, AS “Fēnikss”