Par konkursu „Latvijas labākais tirgotājs 2023” (rīko Latvijas Tirgotāju asociācija)

2023. gada jūnijā norisinājies konkurss „Latvijas labākais tirgotājs 2022”, un ir paziņoti konkursa rezultāti – par Latvijas labākajiem tirgotājiem tika atzīts 31 uzņēmums.
Konkurss „Latvijas labākais tirgotājs” pastāv kopš 1995.gada un tās pastāvēšanas laikā atzinību izpelnījušies vairāk nekā 1460 dažādi Latvijas tirdzniecības nozares objekti.
Šo konkursu ilggadēji rīko Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienība (LPS). Latvijas Tirgotāju asociācijā brīvprātīgi apvienojušies vairāk nekā 600 Latvijas uzņēmēju, kuri nodarbojas ar tirdzniecību, ēdināšanu un pakalpojumu sniegšanu.
Konkursa mērķis ir veicināt pircēju un apmeklētāju apkalpošanas standartu un kultūras uzlabošanu uzņēmumā, vienlaikus paaugstinot tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu nozares uzņēmēju piedāvātā servisa kvalitāti, – motivējot apkalpojošā personāla individuālo ieguldījumu. Tas ir nekomerciāls atklāts konkurss, kurā dalību var pieteikt ikviens Latvijas uzņēmums, kas darbojas nozarē.
Ņemot vērā šī konkursa organizēšanas ilggadējo veiksmīgo pieredzi Latvijas Tirdzniecības asociācija, plānojot turpmāko konkursa organizēšanu un norisi, aicina Jūsu vadīto pašvaldību atbalstīt šo iniciatīvu jau šī gaidāmā konkursa „Latvijas labākais tirgotājs 2023” sagatavošanas sākumposmā.

Aicinām iepazīties ar konkursa “Latvijas labākais tirgotājs 2023” dalības anketu. Informāciju aicinām iesniegt līdz 31. Oktobrim. Papildus informāciju jūs varēsiet saņemt pa tālruni 29457060 vai rakstot uz e-pastu lta@lta.lv

Ar cieņu,
Latvijas Tirgotāju asociācija