Pasniegtas Goda zīmes 2016!

2017.gada gada 6.oktobrī, Ekonomikas ministrijā (EM) Goda zīmes „Labākais ražotājs” un „Labākais tirgotājs” saņēma pieci tirdzniecības nozares labākie darbinieki. Latvijas Tirgotāju asociācija jau 11. gadu piešķir šādu atzinību vietējiem tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu uzņēmumu darbiniekiem par sasniegumiem darbā, uzņēmējdarbības veiksmīgu attīstību un konkurētspējas palielināšanu.

Goda zīmes pasniegšanā EM Parlamentārais sekretārs Jānis Upenieks, kas ir ne tikai ekonomists, bet arī sportists, salīdzināja apbalvojumu nozares pārstāvjiem ar iegūtu medaļu sportā un atzina, ka saprot, cik nozīmīgi ir veiksmīgi paveicot trases posmu vai izcīnot augstu vietu sacensībās, saņemt atzinību. “Ekonomikas ministrijas vārdā izsaku jums lielu paldies attīstot savus uzņēmumus, strādājot to labā. Paldies par ekonomikas stiprināšanu, paldies par ikviena Latvijas iedzīvotāja labklājības celšanu.”

Šogad goda zīmes saņēma:

LABĀKAIS TIRGOTĀJS – Igors Lucijanovs, SIA ALBA LTD līdzīpašnieks un SIA “Lekon” līdzīpašnieks.

LABĀKAIS TIRGOTĀJS – Mārtiņš Šablovskis, SIA “SHABLOVS” valdes loceklis.

LABĀKAIS PAKALPOJUMU SNIEDZĒJS – Iveta Burkāne, Mazmežotnes muižas vadītāja.

LABĀKAIS IZPLATĪTĀJS – Ilona Muceniece, AS Jungent Latvia komercdirektore.

LABĀKAIS RAŽOTĀJS/IZPLATĪTĀJS – Jurijs Skribis, SIA Gaļas nams – Ādaži komercdirektors.

Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) katru gadu piešķir labākajiem Latvijas tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu uzņēmumu darbiniekiem nozares apbalvojumus.Nominantus izvirza uzņēmuma vadība par labiem sasniegumiem darbā, uzņēmējdarbības veiksmīgu attīstību un konkurētspēju.

Šī balva ir vienīgais nozares apbalvojums, kas var kalpot par efektīvu stimulu, pilnveidojot klientu apkalpošanas kultūru un tirgotāju profesionalitāti Latvijas uzņēmumos, kā arī tā popularizē labākos uzņēmumus un darbiniekus.

Goda zīme „Labākais ražotājs/izplatītājs” un „Labākais tirgotājs” šogad tiek piešķirta jau vienpadsmito reizi. Līdz šim nozarē balvas saņēmuši 53 ražotāju pārstāvji un 55 tirdzniecības uzņēmumu darbinieki. Divas reizes Goda zīmi saņēmuši arī „Labākais grāmatvedis” un „Labākais ēdinātājs”.

Labākais pakalpojumu sniedzējs

Iveta Burkāne, Mazmežotnes muižas vadītāja

Iveta Burkāne Mazmežotnes muižu vada jau 10 gadus – no dienas, kad sākās muižas atjaunošanas un rekonstrukcijas darbi. Jau sākumā viņa sev izvirzījusi mērķi, ka Mazmežotnei ir jākļūst par skaistu atpūtas vietu, kur ir gan viesnīca, gan restorāns, gan plašas iespējas rīkot dažādus kultūras, atpūtas un svinību pasākumus. Iveta Burkāne darbā ir ļoti neatlaidīga, mērķtiecīga, apveltīta ar labām organizatores spējām. Muižas atjaunošanas procesā Iveta sevi ir apliecinājusi arī kā skaistu telpu interjeru un ainavas veidotāju.

Labākais tirgotājs

Mārtiņš Šablovskis, SIA “SHABLOVS” valdes loceklis

Mārtiņš Šablovskis pārtikas mazumtirdzniecības nozarē strādā jau 20 gadus. Viņa karjera iezīmējas ar izaugsmi starptautiskā uzņēmumā. Vēlāk, pateicoties nozares pārzināšanai, Mārtiņš izveidoja savu uzņēmumu Sena BODE, kas darbojas jau 8 gadus.

Mārtiņu Šablovski var raksturot kā prasīgu un enerģisku vadītāju, kurš reāli pārzina nozares nianses, kas iegūtas attīstot savu karjeru starptautiskā uzņēmumā. Pašlaik darbojas pieci Sena BODE veikali, kas veidoti senatnīgā latviskā stilā ar saukli „Senas vērtības nerūs”.

Labākais tirgotājs

Igors Lucijanovs, SIA “ALBA-LTD” un SIA “Lekon“ līdzīpašnieks

Igors Lucijanovs nozarē strādā vairāk kā 20 gadus, saistīts ar diviem tirdzniecības uzņēmumiem: SIA ALBA LTD – līdzīpašnieks un valdes priekšsēdētājs, SIA Lekon – līdzīpašnieks, padomes priekšsēdētājs un rīkotājdirektors. Abos uzņēmumos kopā nodarbināti 500 strādājošie.

Gadu gaitā Igors Lucijanovs pierādījis sevi kā gudru un atbildīgu uzņēmēju. Viņš arī uz trīs termiņiem bijis ievēlēts par LTA padomes priekšsēdētāju, patlaban ir padomes Goda priekšsēdētājs. Līdztekus šiem pienākumiem Igors Lucijanovs ir Rēzeknes domes deputāts, ievēlēts no partijas “Vienota Rēzekne”.

Labākais izplatītājs

Ilona Muceniece, AS “Jungent Latvia” komercdirektore

Pārdošanas un mārketinga uzņēmumā AS Jungent Latvia Ilona Muceniece strādā jau vairāk kā sešus gadus. Ilonai Muceniecei piemīt līderes īpašības, spēja saliedēt darbiniekus vienotā komandā un virzīt nosprausto mērķu sasniegšanai.

Jungent Latvia un viņas mērķis ir piedāvāt klientiem spēcīgus, atpazīstamus zīmolus un pilnu izplatīšanas pakalpojumu klāstu visaugstākajā kvalitātē. Patlaban Jungent Latvia attīstās par vienu no lielākajiem izplatīšanas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā, kam mērķauditorija – mazumtirgotāji, HORECA u.c. B2B segmenta klienti.

Labākais ražotājs/izplatītājs

Jurijs Skribis, SIA “Gaļas nams – Ādaži” komercdirektors

SIA Gaļas nams – Ādaži vadītājs un līdzīpašnieks Jurijs Skribis vada uzņēmumu no 2011 gada. Uzņēmums nepārtraukti attīstās, tiek ieguldīti līdzekļi ražošanas jaudas palielināšanā, jaunās iekārtās un tehnoloģijās, kā arī kvalitātes kontroles uzlabošanā. Gaļas Nams – Ādaži kļuvis par pazīstamu zīmolu.

Uzņēmums ir sociāli atbildīgs, regulāri piedalās un atbalsta dažādus projektus, piemēram, Latvijas bērnu atbalsta aģentūras projektu “Paēduši katru dienu”, Labdarības organizāciju Ziedot.lv un Biedrību Dr. Klauns. SIA Gaļas nams – Ādaži ir profesionāļu komanda!