LTA kodeksi
  Latvijas Tirgotāju profesionālās ētikas kodekss
  Tirdzniecības labas komercdarbības prakses kodekss
  Godprātīgas cenu atveidošanas kodekss
  Intelektuālā īpašuma tiesību piemērošanas kodekss
  Zīme "Laba prakse tirdzniecībā"
  Godīgas eiro ieviešanas kodekss"
  Projekti
  Latvijas Labākais tirgotājs
  Videi Draudzīgs tirgotājs
  Zaļais pirkums
  Goda zīmes
  Gada prece
  Kasieru čempionāts
  Sporta spēles
  E-komersantu sertifikācija
  ERAF projekti
  Citi projekti
  Piedāvājumi LTA biedriem
  Viesnīcas
  Drukas pakalpojumi
  Tīrai Latvijai

 

 

 

Uzzini vairāk  

Biedru saraksts

Å ajā sarakstā ir iekļauti tikai tie biedri, kuriem ir zināma e-pasta vai interneta lapas adrese. Par pilnu sarakstu interesēties LTA birojā .

Firma e-pasts www
A-AVVK, SIA a-vvk@apollo.lv
Ade, SIA info@ade.lv
Agrimatco Latvia, SIA office@agrimatco.lv agrimatco.lv
Agroserviss Valmiera, SIA agroserviss@agroserviss.lv
Alba LTD, SIA alba@apollo.lv
Alberta koledža, SIA info@alberta-koledza.lv alberta-koledza.lv
Aldaris, AS inara.sure@aldaris.lv aldaris.lv
Alekta, SIA info@aroma-market.lv aroma-market.lv
Alunds, SIA baltijas-papirs@inbox.lv viss-papirs.lv
Annabella, SIA siaannabella@inbox.lv
Antaris, SIA fabrika@antaris.lv antaris.lv
Apgāde, SIA apgade@apollo.lv apgade.lv
Aports, SIA igazoo@navigator.lv
Aptiekas ProdukcijA, SIA info@daba-tev.lv aphealth.eu/lat
Ariols, SIA ariols@navigator.lv ariols.lv
Ārītes, SIA malda.lace@inbox.lv
Arkolat, SIA info@arkolat.lv arkolat.lv
ARN arn@arn.lv arn.lv
Atim, SIA vinatim@one.lv
Auto Plus, IU info@autoplus.lv autoplus.lv
Baltic Auto Parts, SIA bap@parks.lv bap.lv
Baltic Logistics Company, SIA info@ave.lv
Baltijas Starptautiskā akadēmija info@bsa.edu.lv bsa.edu.lv
Bauskas alus, SIA aroma@apollo.lv bauskasalus.lv
Bella Rīga, SIA info@bellariga.lv
BelpišÄeprom, SIA oksana@blpp.lv blpp.lv
Blik-M, SIA marketing.blik-m@apollo.lv
Bravo, SIA uldis.priekulis@bravo.lv
British American Tobacco Latvia, SIA marita_jansone@bat.com bat.com
Bucefāls, SIA bucefals@andele.lv bucefals.lv
Cēsu pilsētas tirgus, SIA tirgonis42@navigator.lv
Coca-Cola HBC Latvia, SIA sanita.heinsberga@cchellenic.com coca-colahellenic.lv
Cross Chem, SIA ofice@crosschem.lv crosschem.lv
Daba VS, SIA daba-ves@inbox.lv dabaves.lv
Damivita, SIA damivita@keizari.apollo.lv saluts.lv
Damps, SIA garsvielas@damps.lv damps.lv
Dekna, IK dekna@inbox.lv
Domiņa, SIA dominna@inbox.lv kokaspeles.lv
Drogas, AS mail@drogas.lv aswatson.com
Ebro, SIA ebrouna@inbox.lv
Eirovīns, SIA eirovins@eirovins.lv eirovins.lv
Els International, SIA info@e-ls.lv e-els.lv
Erita ST, SIA erita.erita-st@inbox.lv
ESJU RSEZ, SAa sia-albatross@inbox.lv
Essa, SIA essa@versija.lv
Euroaptieka, SIA inga.zemdega@euroaptieka.lv
Fantasy Craft Latvija, SIA fc.latvija@apollo.lv fcl.lv
Fēnikss, AS fenikss@groteks.lv
Filuet Baltica Ltd, SIA info@filuet.lv
Freko, SIA freko@freko.lv freko.lv
Gerkens un partneri, SIA ilzem@netmail.lv
Grāmatu nams Valters un Rapa, SIA iveta@valtersunrapa.lv valtersunrapa.lv
GRIAL, SIA grial@grial.lv grial.lv
Grupa Lukss, SIA uldis@lukss.lv lukss.lv
GVG Serviss, SIA gvg.serviss@apollo.lv gvg.lv
HL Display Latvia, SIA info.lv@hl-display.com hl-display.lv
Ilziņkalni, ZS ruditezarina@inbox.lv
ISMA isma@isma.lv isma.lv
Izglītības iestāžu ēdinātāju asociācija fristar@inbox.lv
Jaunalko, SIA ritvars@jaunalko.lv jaunalko.lv
Javis, SIA javis@apollo.lv rancho.lv
Jelgavas TA centrs@hotmail.com
JTI Marketing and Sales, SIA info@jti.com
JYSK Linnen'n Furniture, SIA kristine.vilemsone@gmail.com jysk.lv
Kasiopeja, SIA kasiopeja2011@inbox.lv
Kelle Expo, SIA kelle@kelle.lv kelle.lv
Klints 99, SIA klints99@apollo.lv
Kompānija Avotiņi, SIA info@avotini.lv avotini.lv
Konig Distribution, AS konig@konig.lv konig.lv
Krāslava D, SIA kraslavad@inbox.lv
Ķekavas Broileri, AS info@broileri.lv broileri.lv
Ķira, SIA kira@apollo.lv
Lage Ko, SIA lage@lage.lv
Laimas, SIA eisaksjanis@inbox.lv
Lango R&D, SIA lango@lango.lv lango.lv
Later LTD, SIA birojs@lulu.lv carlstons.lv
Latvijas Apavu tirgotāju apvienība, SOA olga.vellere@inbox.lv
Latvijas Tirgotāju kooperācija "Aibe" aibe@aibe.lv aibe.lv
Latvijas Tirgotāju savienība, SIA birojs@lats.lv
Lejasrozes, ZS marite.talmane@inbox.lv
Linstow Center Management, SIA dina.locmele@linstow.lv linstow.lv
Lion Line, SIA lionline@dioniss.lv
Madonas PB, KS janis.zahars@inbox.lv
Magers-1, SIA verners@ml.lv
Manhattan Real Estate Management, SIA lkaula@aere.com galerijaazur.lv
Māras Lācis, SIA markus@apollo.lv
Māris un Co, SIA viss.majai@marisco.lv marisco.lv
Mazais Ansis, SIA info@mazais-ansis.lv mazais-ansis.lv
Mechanic Industry, IK mechind@inbox.lv
Mobil Plus, SIA mobilplus@mobilplus.lv
Moora, SIA moora@parks.lv moora.lv
Nārajana, SIA narajana@internet.lv narajana.lv
Narvesen Baltija, SIA katrine.judovica@narvesen.lv narvesen.lv
Nēģis, SIA negism@navigator.lv
Nika, SIA nika-m@inbox.lv
Nordic Sugar, SIA marika.vela@nordicsugar.com nordicsugar.com
Oļupe, SIA olupe@inbox.lv
Oriflame Latvija, SIA oriflame@oriflame.lv oriflame.lv
Pārtikas tirdzniecības grupa, Sia singrita.guba-zagata@elvi.lv elvi.lv
Pernod Ricard Latvia, SIA office@pernod-ricard-latvia.com pernod-ricard-latvia.com
Philip Morris Latvia, SIA helmuts.linde@pmintl.com pmintl.com
Preses Serviss, SIA janis.vaivods@presesserviss.lv presesserviss.lv
Prisma Latvija, AS sarmite.vitolina@sok.fi prisma.lv
Pure Food, SIA zimants@apollo.lv purefood.lv
Raganas ķēkis, SIA raganaskekis@balticom.lv raganaskekis.lv
Rasta 1, SIA rasta@mailbox.riga.lv
RAUTAKESKO, AS rautakesko@rautakesko.lv k-rauta.lv
Rīgas Tūrisma un tirdzniecības skola rtts@apollo.lv
Rozīte-H, SIA halina_r@apollo.lv
RPIVA Vadības un ekonomikas nodaļa rpiva@rpiva.lv rpiva.lv
RV Kodoli, SIA kodoli@inbox.lv
Sabina S, SIA administracija@sabina-s.lv sabina-s.lv
Salvis, SIA siasalvis91@inbox.lv
Sanitex Baltic Distribution, SIA info@sanitex.eu karstensanitex.eu
Segevolde, SIA segevolde@one.lv
Siguldas maiznieks, SIA dairis.maiznieks@apollo.lv siguldasmaiznieks.lv
Smuidra, SIA siasmuidra@inbox.lv
SPI Distribution (Latvia), SIA office@avd.lv avd.lv
Stockmann, SIA armands.gulans@stockmann.fi stockmann.fi
Tabakas nams, SIA iveta@tng.lv band.lv
Telema AS Latvijas filiāle latvia@telema.com
Tiger Shop, SIA mb@tigershop.lv
TIM-T, SIA gvitra@inbox.lv
Tosun Consulting, SIA info@retailbaltic.com retailbaltic.com
Transko, SIA atis@transko.lv
Tukuma piens, AS tukumapiens@baltais.lv
Valežs, SIA valerijs@valezs.lv valezs.lv
Valrito, SIA valrito@inbox.lv
Veina Plus, SIA santa.locmele@ogreland.lv
Vējkalni MIKI, SIA vejkalni2002@navigator.lv
Versija Intersource, SIA versia@safi.lv
Vincents, SIA dace.nesterova@restorans.vincents.lv vincents.lv
Vindex, SIA vindex@apollo.lv
Vītoli AMI, SIA vitoli@tukums.parks.lv
VRPB, SIA ofiss@vrpb.lv
XNET xnet@xnet.lv xnet.lv
Zigmunds 42, SIA zigmunds@cigars.lv

 

 

     
  Piedāvājumi

EuroCommerce

Grupa Lukss

Videi draudzīgākais tirgotājs

Latvijas labākais tirgotājs
Advokātu birojs LEXTAL
Rīgas tulki
Latsert
Latvijas labākais tirgot�js