Piektdien, 13. oktobrī, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma telpās norisinājās “Tirgotāju diena 2023”, svinīgā ceremonija, kuras laikā pasniedza atzinības rakstus Latvijas tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu uzņēmumu labākajiem darbiniekiem.

Svinīgo ceremoniju vadīja Henriks Danusēvičs (LTA prezidents) un Dainis Domiņš (līdzpriekšsēdētājs). Klātesošo priecēja tehnikuma audzēkņu vokālais ansamblis “Rondo” un solists Ričards.

Šī gada labākie nozares pārstāvji:

  1. Sarma Donāne – SIA “ALBA-LTD”;
  2. Juris Lamberts – SIA “Latvijas Neatkarīgo Tirgotāju kooperācija”;
  3. Dženeta Žagare – AS ‘’Fēnikss’’;
  4. Sandra Akmeņlauka – SIA “EBRO”;
  5. Nadežda Kiškele- SIA “ALBA-LTD” “Mājturības un kancelejas preces ALBA-Ditton”;
  6. Inga Kārkliņa – SIA “R.D.A.”;
  7. Linda Krūmiņa – “BŪVBODE”.

Sākot ar 2016. gadu, Latvijas Tirgotāju asociācija iedibināja tradīciju – pasniegt atzinības rakstus labākajiem nozares pārstāvjiem, tā atzīmējot profesijas svētku dienu.

Kandidātus izvirzīja uzņēmumu vadība. Ko saka izvirzītie darbinieki?

Nadežda Kiškele struktūrvienības vadītāja mājturības un kancelejas preču veikalā “ALBA” stāsta: “Esmu konkrētajā uzņēmumā kopš 2010. gada, un mans moto ir strādāt uz 110%, vienmēr cenšos tiekties uz maksimālu rezultātu un pašizaugsmi. Darba gaitas uzsāku no pašiem pamatiem, nonākot līdz augšgalam, tāpēc lieliski izprotu gan savus padotos, gan kolēģus, ar kuriem jādala liels atbildības slogs. “ Pateicoties Nadeždas motivācijai, darba spējām un attieksmei, uzņēmums piedāvāja pieņemt jaunu izaicinājumu – kļūt par struktūrvienības vadītāju un vadīt uzņēmuma lielāko veikalu „Mājturības un kancelejas preces “.

Inga Kārkliņa SIA “R.D.A.” reģionālā vadītāja stāsta: ” Strādāju uzņēmumā 14 gadus. Šobrīd manā pārziņā ir 31 veikals. Manos pienākumos ietilpst veikala pārraudzība, apsekošana, iekārtošana, kadru pieņemšana darbā, kas ir ļoti interesants un dinamisks darbs. Kopumā šis gads bijis ļoti labs, jo esam paplašinājušies un, manuprāt, pēc klusuma perioda, kas visiem bija, tagad it īpaši viss liekas, ka ir ļoti labi un darbi rit veiksmīgi. Par sevi varu teikt, ka es vienmēr strādāju no sirds, kas sasaistās ar manu dzīves moto – nekad nepadoties, iet uz priekšu un strādāt no sirds.

Sarma Donāne – SIA “ALBA-LTD” biroja administratore: “Strādāju savā uzņēmumā jau 15 gadus. Pārsteidzošas un patīkamas emocijas, jo uz šo nomināciju izvirzīja uzņēmuma vadība. Ļoti patīkami, jūtos novērtēta un prieks strādāt uzņēmumā, kurā motivē vadība un ir laba iekšējā komunikācija. Šajā darbā esmu augusi kā personība. “ Sarma savas darbības laikā parādījusi sevi kā ļoti uzņēmīgu, kompetentu savā jomā, zinātkāru, atbildīgu un lojālu uzņēmumam un īpaši tirdzniecības nozarei darbinieci.

Linda Krūmiņa no SIA “BŪVBODE” stāsta: “Vairākus gadus esmu strādājusi savā uzņēmumā. Mani motivē tas, ka darbā tiek novērtētas zināšanas gan no priekšniecības puses, gan no pircējiem. Prieks sastrādāties ar kolēģiem un pircējiem. Mēs noteikti ņemam vērā to, ka būvniecības darbs ir sezonāls, tāpēc tas ir galvenais uzdevums, pie kura mums ir jāstrādā kā komandai. Esam tendēti uz pircēju – pretimnākoša attieksme ir mūsu galvenais mērķis. Pat tad, ja nav kādas preces, centīsimies to sagādāt, lai būtu labi gan mums, gan pircējam. Man nācās apgūt jaunas lietas, visu iemācīties, un tas arī ir tas, kas mani virza darbā – zināšanas. Bez zināšanām es nebūtu nonākusi tur, kur esmu, tāpēc par to esmu ļoti pateicīga. “

Lāsma Reine

Comments are closed.