“Gada prece” palīdz demonstrēt produkta kvalitāti

Apzinot ikdienas pirkumos populārākās un patērētāju iecienītākās preces, katru gadu tiek apkopoti dati par kopējiem pārdošanas apjomiem. Pamatojoties uz to, Latvijas Tirgotāju asociācija kopš 2003.gada piešķir preču zīmi „Gada prece”. Pirktākās preces Latvijā šodien saņēma patērētāju uzticības apliecinājuma zīmes. Savas pozīcijas ir saglabājuši gan gadiem pazīstami produkti, gan savu vietu iekarojuši inovatīvi ražojumi.

Iecienīto produktu ražotājus sveica Zemkopības ministrs Kaspars Gerhards, balvas pasniedza Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents Henriks Danusēvičs un viceprezidents Dainis Domiņš.

Zemkopības ministrs Kaspars Gerhards uzrunājot preču ražotājus un tirgotāju pārstāvjus norādīja, ka ikviens no mums šobrīd izjūt situāciju, ko ietekmējusi divu gadu pandēmija, karš un inflācija. “Milzīgas izmaksas un cilvēku pirktspējas samazināšanās. Tirgotāji ir pirmie, kas ar to saskaras, vispirms sadarbojoties ar piegādātājiem, pēc tam – ar pircējiem. Šie izaicinājumi nav viegli atrisināmi,” viņš piebilda.

“Gada prece 2021” pasākuma laikā Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents Henriks Danusēvičs izteica pateicību arī ministram: “Vēlos pateikt paldies par šo periodu, ko esam strādājuši kopā, un pasniegt ministram goda rakstu par veiksmīgu sadarbību un ilgtspējīgu atbalstu Latvijas tirgotāiem un ražotājiem.”

“Mēs bieži ikdienā tiekamies ar ražotājiem un piegādātājiem, pamatā tās ir skarbas diskusijas par cenām un apjomiem , bet šodien es atnācu vienkārši jums pateikt paldies par tām precēm, ko ražojat. Tās, kuras ir nominācijā “Gada prece”, noteikti ir labākās,” uzsvēra Latvijas Tirgotāju savienības, veikalu ķēdes LaTS, valdes priekšsēdētājs Raimonds Okmanis.

“Smagi šobrīd izdzīvot vietējam ražotājiem, lai savai produkcijai saglabātu labu kvalitāti, cenu un produktu tādu, pie kā patērētājs ir pieradis. Ja pircējs izvēlējies kādu garšu, jācenšas to saglabāt ilgākā laika periodā,” saka “Provansas mmajonēzes “Francis”” ražotāja Balttur-R tirdzniecības daļas vadītājs Ainārs Āriņš.

“Meklējam arī jaunus un inovatīvus produktus, ar kuriem ieiet vietējā tirgū. Tas produkts, kas soreiz saņēma nomināciju “Gada prece” – gaļas uzkoda “Beef Jerky Barbeque” arī ir inovatīvs ražojums. To ilgi izstrādajām pētot tirgus tendences, un produkts ir pierādījis sevi,” stāsta GPU Nākotne tirdzniecibas vadītāja Viktorija Žuravļova.

Šodien un vēl dažas dienas Akropolē Maxima veikalā pie “Gada preces 2021” nomināciju ieguvušajiem produktiem būs redzamas uzskatāmas norādes, varēs arī novērtēt, kā tas ietekmē pardošanas rezultātus.

Fototo no pasākuma – https://failiem.lv/u/pzbbn28su 

Lāsma Reine

Comments are closed.